The Work of Byron Katie / העבודה של בייון קייטיר
Byron Katie
מי תהיו בלי הסיפור שלכם?

 
לאהוב את מה שיש

אהבתך נחוצה לי -- האם זו האמת?


אלף שמות לאושר


טיגר -טיגר, האם זו האמת?


אירועים

ערב "לייב" עם ביירון קייטי באמצעות סקייפ יוצא שוב לדרך!!!

10-19 ביולי 2018
בית הספר של העבודה
אוהיי, קליפורניה

ראה דף אירועים לפרטים

הורדות

 


 


התבוננו בכל המאפשרים המוסמכים >>

פרופיל המאפשר המוסמך

Sandra Yosef-Hassidim סנדרה
מודיעין, ישראל
עברית
אנגלית
ו והולנדית

המפגש הראשון שלי עם "העבודה" היה בשנת 2008, כשקראתי את הספר 'לאהוב את מה שיש' של ביירון קייטי. הייתי בת 40, נשואה עם שלושה ילדים, ועובדת כמורה במשרה מלאה בתיכון. ראיתי את עצמי כאישה מצליחה והייתי בטוחה שלגמרי הבנתי את חיי מאחר ותכננתי כל מהלך בזהירות רבה. "טיפסתי" על הסולמות הנכונים ולחמתי במכשולי חיי עם הרבה מוטיבציה. ספרתי את הימים בין חופשה לחופשה וחייתי משבתון לשבתון, תמיד בטוחה שאני בדרך למקום טוב יותר. כבת זוג, אימא ומורה יכולתי להיות מאוד אוהבת כאשר דברים הלכו בדרך שלי, אך כשדברים לא עבדו לפי דרכי מיהרתי להגיב, והייתי תובענית ושתלטנית. הרגשתי שאושרי תלוי בסביבה ושלא אוכל לשנות דבר, או לגרום לסביבה להתאים את עצמה ולציפיותיי. התפקיד העיקרי שלי היה לנסות להבין איך אחרים יכולים להשתנות, מה הם יכולים לעשות על מנת להשתנות, ומה אני צריכה לקחת על עצמי על מנת שהם ישתנו. זה היה מעייף מאוד וזה גרם להרבה מתח, חיכוכים וסכסוכים בבית וגם בעבודה. חשתי בכובד המשא הכבד של כל התפקידים שנטלתי על עצמי ובתוך תוכי שמעתי קול חלוש קורא לי: "בית". שמעתי את הקול, ולא היה לי מושג איך לענות לו ולאן להמשיך משם, עד שקראתי את ספרה של קייטי.

קשה לתאר במילים את ההרגשה שעברה בי... הרגשתי שהספר נכתב עבורי! זה היה אישור לאותו הקול הפנימי ששמעתי, ההכרה בו. בו בזמן הספר הציע דרך מעשית להתחבר אליו: "העבודה".מאותו הרגע הדרך בה חוויתי את החיים השתנתה לבלי הכר."העבודה" עוזרת לי להבין את עצמי, להתחבר לעצמי, לקחת אחריות על האושר שלי. "העבודה" מאטה לי את הקצב וממשיכה להביא אותי פנימה, ומה שכל כך נהדר בזה הוא העובדה שכשאני חוזרת אל עצמי, אני למעשה חוזרת אל העולם כולו מזווית אחרת: עם הבנה, צלילות מחשבה, וחיבור לאהבה.

הקשר החדש- ישן הזה עם עצמי הביא שמחה פשוטה אל חיי ואל יחסיי עם משפחתי, חבריי, תלמידיי ואפילו אנשים שלא הכרתי, והיום אני רואה את היחסים איתם בעיניים אחרות.

כשאני עושה את "העבודה", בהירות, רצון להקשיב וחמלה מתגברים על הדחף הראשוני לתגובה מיידית, פיתוח ציפיות מוגזמות ודרישות מאחרים. הטעימה הראשונה שלי עם "העבודה"- הובילה לפתחה של הרפתקה מופלאה בה התחלתי להכיר את עצמי מבפנים החוצה. היה זה, ועודנו, מסע מלא הפתעות. כיום אני מאפשרת מוסמכת של שיטת "העבודה" על פי ביירון קייטי, ואני מעבירה פגישות פרטיות,סדנאות והרצאות בארץ וגם בחו"ל. התנסיתי ב"עבודה" עם בעיות הורות, הערכה עצמית נמוכה, חרדה, דיכאון, מוות של יקירים, שחיקה פרפקציוניזם ועוד. אני זמינה לחוות את "העבודה" אתכם בכל נושא המצדיק שתבחרו להתעמק בה, בעברית, אנגלית והולנדית.

יצירת קשר

מייל : sandrathework@gmail.com
טלפון : 0546946661
סקייפ : sandra.hassidim
אתר : workingwithsandra.com 


הייה מוסמך

אם את/ה עובד/ת כיועץ/ת, מאמן/ת, מטפל/ת או יועץ/ת חינוכי/ת ורוצה ללמד את השימוש בשיטת ה"עבודה" בבתי ספר, בתי סוהר, בתי חולים או בעסקים, ו/או אם היית רוצה לתמוך בחברים וקרובים וללמדם את השימוש בכלי רב עוצמה זה בכדי שיוכלו לייצר יותר שקט בחייהם, תוכל/י להצטרף/י לצוותנו הבינלאומי ולהירשם/י לתכנית הסמכה עוצמתית זו, ולהפוך למאפשר/ת מוסמך/ת.

בכדי לדעת יותר על תכנית ההסמכה, צרו איתנו קשר ב-certification@thework.com , ושימו לב לעדכונים בעמוד זה.

 

 

     
     

thework.com         Legal Statement
© 2018 Byron Katie International, Inc. All rights reserved.