The Work of Byron Katie / העבודה של בייון קייטיר
Byron Katie
מי תהיו בלי הסיפור שלכם?

 
לאהוב את מה שיש

אהבתך נחוצה לי -- האם זו האמת?


אלף שמות לאושר


טיגר -טיגר, האם זו האמת?


אירועים

ערב "לייב" עם ביירון קייטי באמצעות סקייפ יוצא שוב לדרך!!!

5-14/3/2019
בית הספר של העבודה
אוהיי, קליפורניה

12-21/7/2019
בית הספר של העבודה
בד נוינארט, גרמניה

ראה דף אירועים לפרטים

הורדות

 


 


התבוננו בכל המאפשרים המוסמכים >>

פרופיל המאפשר המוסמך

Shahar Lev-Ari מגורים: רמת פולג, נתניה, ישראל
אנגלית, עברית

עוד כילד התעניינתי בחקר טבעו של העולם. כשגדלתי הוכשרתי כמדען, וסיימתי את הדוקטורט שלי בביולוגיה תאית. כיום אני מנהל את מעבדה לצמחי רפואה וחקר הסרטן במרכז הרפואי תל-אביב. התפקיד השני שלי הוא במסגרת החוג לקידום בריאות, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. במשך למעלה מ- 15 שנה התנסיתי והוכשרתי במגוון שיטות ומתודות שמטרתן לשפר את הבריאות ואת איכות החיים כולל רפואה סינית, שיאצו, טווינא, צ'י-גונג, מדיטציה (כמורה למדיטציית Whoisin) ומגוון שיטות גוף-נפש. בשנת 2004 חוויתי לראשונה את שיטת העבודה של ביירון קייטי, והושפעתי באופן עמוק מפשטותה ועוצמתה. כמעט סירבתי להאמין למה שעיני ראו, כרטיס צהוב ובו 4 שאלות והיפוכים, בעל השפעה דרמטית על חיי אנשים וזאת תוך זמן קצר מאוד. עוצמה כה רבה, הטמונה בפשטות, הזכירה לי את דברי לאונרדו דה-וינצי: "הפשטות היא התחכום הנעלה" ואת אלברט איינשטיין באומרו: "אלוהים לוקח תמיד את הדרך הפשוטה ביותר".

בשנת 2008, נסעתי לבית הספר של ביירון קייטי עם אשתי רויטל (כמעט כנגד כל הסיכויים, באמצע החיים, עם שני ילדים קטנים בבית). אמרתי לאשתי שזה יכול היות ירח הדבש השני שלנו. כשהגענו לגרמניה, לבית הספר של ביירון קייטי, נאמר לנו שעלינו לישון בחדרים נפרדים. בוטחים בתהליך, וישנים בחדרים נפרדים, חווינו חוויה מופלאה. ירח דבש עם עצמנו. הלב שלי נפתח והתאהבתי באשה לה אני נשוי ו... בעצמי. מאז השתנתה מערכת היחסים שלנו באופן משמעותי. דף "שפוט את רעך" התגלה כדרך הטובה ביותר שאני מכיר לפתור את השיפוטים שלנו אחד על השני ומחלוקות שהתעוררו בינינו. במקום להתווכח ולנסות להוכיח שאני צודק (ולהיות צדקן ועקשן) אני (וגם רויטל) יכולנו לשים את המחשבות שלנו על השני על נייר ולעשות עליהן את "העבודה". גיליתי באופן מפתיע שהפעולה האוהבת ביותר בסיטואציות האלו היא: "שפוט את אשתך, כתוב זאת על נייר, שאל 4 שאלות, והפוך את התשובות".

מאז אני עובד במסגרת העיסוק שלי עם מטופלים רבים שחלו סרטן במסגרת הקליניקה שלי או בקבוצות, וחוויתי עד כמה שיטת עבודה זו הינה עוצמתית ובעלת יכולת לשנות חיים. רבים מהמטופלים שסבלו משיפוט והאשמה עצמית, תחושת קורבנות, פחד מסרטן, מסבל וממוות – גילו באמצעות העבודה דרך חדשה לאהוב את עצמם ולחיות את הרגע בשמחה ובהתרגשות.

נוכחתי באופן ישיר בהשפעה המרפאה של ה"עבודה" על התודעה, הרגשות והגוף, במגוון מצבים מהתקף חרדה ועד להתמודדות עם מחלה סופנית. כיום אני חוקר בכלים המדעיים המתקדמים ביותר את יעילות שיטת ה"עבודה" לשיפור הבריאות ואיכות החיים, ואת מנגנון הפעולה של השיטה.

אני רוצה לחלוק עם הקולגות מהעולם הרפואי ממצאים העולים מעבודתי ומחקרי ואת החוויה של העבודה, ואיתכם, בריאים ומאובחנים במחלה, הרוצים לחוות את השיטה הפשוטה, והעמוקה הזו, היכולה לשנות את חייכם.

יצירת קשר
אימייל: levarishahar@gmail.com
טלפון: 052-3730777
סקייפ: levarish
 אתר :   tasmc.org.il/Internalmed/Oncology/Pages/Oncology-AlternitiveMedicine.aspx
tasmc.org.il/sites/en/Internalmed/Oncology/Pages/herbal-medicine-cancer-research.aspx


הייה מוסמך

אם את/ה עובד/ת כיועץ/ת, מאמן/ת, מטפל/ת או יועץ/ת חינוכי/ת ורוצה ללמד את השימוש בשיטת ה"עבודה" בבתי ספר, בתי סוהר, בתי חולים או בעסקים, ו/או אם היית רוצה לתמוך בחברים וקרובים וללמדם את השימוש בכלי רב עוצמה זה בכדי שיוכלו לייצר יותר שקט בחייהם, תוכל/י להצטרף/י לצוותנו הבינלאומי ולהירשם/י לתכנית הסמכה עוצמתית זו, ולהפוך למאפשר/ת מוסמך/ת.

בכדי לדעת יותר על תכנית ההסמכה, צרו איתנו קשר ב-certification@thework.com , ושימו לב לעדכונים בעמוד זה.

 

 

     
     

thework.com         Legal Statement
© 2019 Byron Katie International, Inc. All rights reserved.