The Work of Byron Katie / Bairones Keitijas Darbs

 Loving What Is

Notikumi

5.–14. marts, 2019
Skola Darbam
Ojai, Kalifornija

12.–21. jūlijs, 2019
Skola Darbam
Bad Neuenahr, Vācija

Detalizētākai informācijai skatīt Notikumi.

Lejupielāde

 


 


Par Baironi Keitiju

Baironei Keitijai, Darba („The Work”) pamatlicējai, ir viens uzdevums: mācīt cilvēkiem, kā izbeigt savas ciešanas. Izvadot cilvēkus caur spēcīgam izpētes procesam, kuru viņa dēvē par Darbu, tie atskārš, ka viņu pārliecība, kas rada viņos stresu – par dzīvi, citiem cilvēkiem, vai viņiem pašiem – radikāli mainās, un viņu dzīves tiek pārvērstas uz visiem laikiem.

Darbs, ir apbrīnojami vienkāršs process, kas balstās uz Bairones Keitijas tiešo pieredzi, kā tiek radītas un izbeigtas ciešanas. Darbs ir pieejams visiem, neatkarīgi no vecuma vai izcelsmes, un tam ir nepieciešams nekas vairāk kā pildspalva, papīrs un atvērts prāts.

Ar šī procesa palīdzību jebkurš var iemācīties, kā izsekot nelaimei līdz tās pirmsākumam, un tur arī to iznīcināt. Keitija (kā visi viņu dēvē) ne tikai parāda mums, ka visas pasaules problēmas rodas mūsu domāšanā – tā piešķir mums līdzekli, ar ko atvērt mūsu prātus un padarīt mūs brīvus.

Keitijas grāmatas:

“Mīlēt to, kas ir” (“Loving What Is”) (ar Stīvenu Mičelu)

“Man ir vajadzīga tava mīlestība – vai tā tas ir?”
("I Need Your Love—Is That True?")
(ar Maiklu Katcu)

“Tūkstošiem vārdu priekam” (A Thousand Names for Joy) (ar Stīvenu Mičelu)

“Iztaujā savas domas, izmaini pasauli” (Question Your Thinking, Change the World)

“Kas tu būtu bez sava stāsta?” (Who Would You Be Without Your Story?)

“Tīģer-Tīģer, vai tā ir taisnība?” (Tiger-Tiger, Is It True?), (Keitijas pirmā bērnu grāmata ar Hansa Vilhelma ilustrācijām)

“Miers šajā mirklī” (Peace in the Present Moment) (Bairone Keitija un Ekharts Tolle)

Uz sākumu

Kā sākās Darbs

Kad Baironei Keitijai bija nedaudz pāri trīsdesmit, viņu pārņēma smaga depresija. Desmit gadu laikā viņa ieslīga niknumā, riebumā pret sevi un pastāvīgām domām par pašnāvību. Pēdējos divus gadus viņa bieži pat nebija spējīga iziet no savas guļamistabas.

Tad, kādā 1986. gada februāra rītā, viņa piedzīvoja atklāsmi, kas izmainīja viņas dzīvi. Šādu pieredzi var dēvēt dažādi. Keitija to sauc par “pamošanos realitātei”.

Tajā brīdī viņa teic:

Es atklāju, ka tad, kad es ticēju savām domām, – es cietu, bet tad, kad es tām neticēju, – es necietu, un tas attiecas uz jebkuru cilvēku. Tik vienkārša ir brīvība. Es sapratu, ka ciešanas var izvēlēties. Es radu prieku sevī, kas nekad nav izzudis, pat ne uz brīdi. Šis prieks ir ikvienā, vienmēr.

Viņa saprata, ka viņas depresiju nav izraisījusi apkārtējā pasaule, bet gan viņas pārliecība par apkārtējo pasauli. Tā vietā, lai bezcerīgi censtos izmainīt pasauli, pakļaujot to mūsu pārliecībai par to, kādai tai jābūt, viņa varēja izpētīt šīs domas un, pieņemot realitāti tādu, kāda tā ir, izjust neizsakāmu brīvību un prieku. Rezultātā pie gultas piesaistītā sieviete ar suicīdām nosliecēm uzziedēja mīlestībā pret visu, ko tai sniedz dzīve.

Darbs, Keitijas paš-izpētes process, neveidojās no šīs pieredzes. Viņa teic, ka tajā 1986. gada februāra rītā tas pamodās ar viņu, kā daļa no viņas. Cilvēki, kuri pirmie izmēģināja Darbu, vēstīja par viņu piedzīvoto transformāciju, un drīz vien Keitija sāka saņemt uzaicinājumus mācīt šo procesu plašākai publikai.

Kopš 1986. gada Keitija ar Darbu ir iepazīstinājusi miljoniem cilvēku visā pasaulē, bezmaksas sabiedriskajos pasākumos, cietumos, slimnīcās, baznīcās, korporācijās, universitātēs, skolās, semināros nedēļas nogalēs, savā lieliskajā deviņu dienu Skolā Darbam, kā arī ar Institūta Darbam starpniecību.

Uz sākumu

Kontakti

Sazinieties ar Baironi Keitiju šeit. >>

Uz sākumu

 

Certified Facilitators
Apskatīt visus
sertificētos fasilitatorus visā pasaulē
. >>

-------

“Jaunās tūkstošgades garīgais novators.”
Žurnāls “Time”

-------

“Keitijas mīlestība, spēcīga kā lāzers, izdedzina visus maldus.”
“The Times” (Londona)

-------

“Bairones Keitijas Darbs – tā ir liela svētība mūsu planētai. Ciešanu galvenais cēlonis ir identificēšanās ar mūsu domām, “stāsti”, kas pastāvīgi nodarbina mūsu prātus. Darbs sašķeļ ilūzijas kā ass zobens un ļauj jums pašam apzināt savas iekšējās būtības kodolu. Tas sniedz prieku, mieru un mīlestību – jūsu dabisko stāvokli.”
Ekharts Tolle
grāmatas “Tagadnes spēks” autors

-------

“Bairone Keitija – viena no patiesi dižākajām un iedvesmojošākajām mūsdienu skolotājām. Viņa apbrīnojami palīdzēja man personīgi. Es mīlu šo ārkārtīgi gudro sievieti.”
Dr. Veins V. Daiers,
grāmatas “Iedvesma” autors

-------

Vēstulē no Helsinkiem, Somijā, Dž. V. raksta:

“...divi novatori, sāpju sindroma eksperti no Stenfordas universitātes uzskata, ka Bairones Keitijas pieeja ir labākā kognitīvās terapijas metode. Grāmatas “A Headache in the Pelvis” (“Galvassāpes iegurņa apvidū”) (326.-330. lpp.) piektajā pārstrādātajā izdevumā, kas izdots 2008. gada maijā, psihologs, zinātņu doktors Deivids Vaiss un urologs Rodnijs Andersons, atsaucoties uz Alberta Ellisa racionāli emocionālo terapiju un Ārona Beka kognitīvo terapiju raksta (autoru izcēlumi): “Mūsuprāt, Bairones Keitijas Darbs ir labākā kognitīvās terapijas forma. Viņas metode atbruņo katastrofisko domāšanu ar procesa starpniecību, kuru pacients var izpildīt patstāvīgi. Tieši šo metodi mēs iesakām.” Pēc tam, aprakstot procesu, viņi piebilst: “Mūsu veiktais metodes apraksts ir nepilnīgs, lai to varētu pielietot prasmīgi. Mēs iepazīstinām ar šo metodi ikmēneša sešu dienu klīnikā. Sīkāku informāciju par šo kognitīvās terapijas metodi iespējams iegūt thework.com un Bairones Keitijas grāmatās.”

-------

“Bairones Keitijas mācība un ikdienas dzīve ir vistīrākā gudrība. Viņas Darbs norāda mums ceļu uz dvēseles mieru, virzot mūs turp bezbailīgi, nepiekāpīgi un ar ārkārtīgu dāsnumu. Es reti esmu sastapis kādu – ieskaitot garīdzniekus – kas sevī iemiesotu gudrību tik spēcīgi kā Keitija viņas dedzīgajā jebkura un ikviena dzīves mirkļa pieņemšanā.”
Roši Bernijs Glasmans

-------

“Keitijas Darbs ir apbrīnojama transformējoša prakse ikvienam, kuru interesē garīgā izaugsme.”
Lama Surija Das
grāmatas “Awakening the Buddha Within” (“Iekšējās budas atmošanās”) autors

-------

“Ak Dievs! Kur gadījusies šī Bairone Keitija? Viņas Darbs ir pārsteidzoši efektīvs. Tas ir vienkāršs, ar tiešu pretindes iedarbību pret ciešanām, kuras mēs sev radām paši bez vajadzības. Viņa mūs nelūdz kaut kam ticēt, bet gan piedāvā apbrīnojami efektīvu un vienkāršu veidu, kā izspraukties cauri maldu tīklam, kurā mēs sevi paši ievīstām.”
Deivids Čedviks,
grāmatas “Crooked Cucumber: The Life and Zen Teaching of Shunryu Suzuki” (“Līkais gurķis: Šundrju Sudzuki dzīve un dzen mācība”) autors

-------

“Iedomājieties, ka jūs esat spējis atrast vienkāršu ceļu, lai piepildītu savu dzīvi ar prieku, pārstātu strīdēties ar realitāti un sasniegtu rāmumu haosa vidū. “Mīlēt to, kas ir” jums to sniedz. Tas nav nekas cits kā revolucionārs veids, kā dzīvot savu dzīvi. Jautājums: vai mēs esam pietiekami drosmīgi, lai to pieņemtu?”
Ērika Džonga

grāmatas “Fear of Flying” (“Bailes lidot”) autore

-------

thework.com         Juridiskais paziņojums
© 2019 Byron Katie International, Inc. Visas tiesības patur autors.