The Work of Byron Katie / Bairones Keitijas Darbs

 Loving What Is

Notikumi

5.–14. marts, 2019
Skola Darbam
Ojai, Kalifornija

12.–21. jūlijs, 2019
Skola Darbam
Bad Neuenahr, Vācija

Detalizētākai informācijai skatīt Notikumi.

Lejupielāde

 


 


Konfidencialitātes un juridiskais paziņojums

Visa informācija, kuru jūs nododat Byron Katie International, Inc. un visa informācija, kas tiek iegūta šajā mājas lapā, ir stingri konfidenciāla un tā netiks pārdota, vēlreiz izmantota, izīrēta vai kā citādi atklāta.

Sīkāks izklāsts par to, kā mēs sargājam jūsu personīgo informācija ir aprakstīts zemāk. Ja jums ir kādi jautājumi, nevilcinoties rakstiet mums.

Mēs neievācam nekādu personīgo informāciju no lietotājiem, kuri izmanto mūsu mājas lapu. Lietotāji šo mājas lapu izmanto anonīmi. Mēs analizējam mūsu mājas lapas žurnālus, lai ievāktu kopējo informāciju par, piemēram, mājas lapas apmeklētāju skaitu. Šo informāciju izmantojam, lai uzlabotu to materiālu kvalitāti, kas atrodas mūsu mājas lapā. Mēs arī ievācam informāciju, kuru mums brīvprātīgi sniedz mūsu reģistrētie lietotāji aizsargātās reģistrācijas laikā vai pierakstīšanās laikā, kā arī interneta veikala izmantošanas laikā. Šī informācija tiek izmantota tikai un vienīgi iekšējiem nolūkiem. Institūtam Darbam ir atsevišķas konfidencialitātes prasības. Ja esat nolēmis pievienoties šai apvienībai, jūs uzņematies atbildību par savu profila informāciju.

Mūsu mājas lapas žurnāli nav personīgi identificējami un mēs nemēģinām tos saistīt ar individuālajiem mājas lapas apmeklētājiem. Mēs izsekojam arī mājas lapas satura izmantošanai un trafikam mūsu mājas lapā, izmantojot sīkdatnes, kas ietilpst jūsu pārlūkprogrammā. Sīkdatnes neievāc jūsu personīgo informāciju. Tā vietā, datora programmatūras birkas ieraksta tādu informāciju kā lietotāja pārlūkprogrammas veidu un konkrētās sadaļas, kuras lietotājs ir izmantojis, apmeklējot mūsu mājas lapu. Sīkdatnes mums nesniedz informāciju par to, kas jūs esat, kāda ir jūsu e-pasta adrese vai jebkādu citu personīgo informāciju. Jūsu pārlūkprogrammā jūs varat izvēlēties sīkdatnes neakceptēt. Ja jūs izvēlaties neakceptēt sīkdatnes, pastāv iespēja, ka jūs nevarēsiet aplūkot visu mūsu mājas lapu.

Dažas mūsu mājas lapas daļas ir aizsargātas ar paroli. Citās izvēlētajās daļās, kuras var iekļaut bezmaksas lejupielādes, informatīvās vēstules vai citus piedāvājumus, mēs varam pieprasīt, lai jūs mums norādāt pamata informāciju pirms sniedzam Jums pieeju šīm mājas lapas daļām. Ja jūs izvēlaties nereģistrēties un nenorādīt šo informāciju, jūs tik un tā varēsiet izmantot lielāko daļu mūsu mājas lapas. Un tomēr, jums nebūs iespējams izmantot tās daļas, kurām ir nepieciešama reģistrācija.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkas, ko jūs publicējat mūsu blogā, mājas lapā byronkatie.com, nav aizsargāts. Turklāt šī mājas lapa var saturēt arī norādes uz citām vietnēm. Mēs neatbildam par šādu vietņu konfidencialitātes kārtību vai saturu.

Mūsu e-pastu sarakstu konfidencialitāte
Mēs uzturam vairākus e-pastu sarakstus, lai informētu interesentus par Baironi Keitiju, viņas pasākumiem, produktiem, u.c. Indivīdiem, pēc vēlēšanās, ir jāpieprasa pievienot savu e-pasta mūsu e-pastu sūtījumu sarakstam, izmantojot speciālo reģistrācijas formu vai kādu citu veidu mūsu mājas lapā, vai norādot mums savu e-pastu kādā pasākumā, seminārā, tiešā e-pasta atbildē vai kā citādi. Mēs nevienam nepārdodam, neizīrējam, neaizlienējam, netirgojam vai neiznomājam adreses, kas atrodas šajā sarakstā.

Jūs varat vērsties pie mums ar lūgumu pārtraukt mūsu e-pastu saņemšanu. Lai izvairītos no nokļūšanas mūsu e-pastu sarakstā, atbildiet uz vienu no mūsu e-pastiem vai sūtiet e-pastu uz webmaster@thework.com un pieprasiet, lai jūsu e-pasta adrese tiktu izdzēsta no saraksta.

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes paziņojumu, mūsu mājas lapas darbību vai darījumiem ar mūsu mājas lapu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Lietošanas Noteikumi

Šo vietni un visu tās saturu nav atļauts kopēt, atveidot, no jauna publicēt, augšupielādēt, paziņot atklātībā, pārraidīt, izplatīt vai izmantot atvasinātu darbu izveidošanai bez iepriekšējas rakstiskas Byron Katie International (BKI) piekrišanas, izņemot gadījumus, kad BKI piešķir Jums neekskluzīvas, nenododamas tālāk tiesības un ierobežotu atļauju piekļūt un rādīt mājas lapas šajā vietnē, tikai un vienīgi uz jūsu datora un tikai un vienīgi jūsu nekomerciālajām vajadzībām. Šāda atļauja tiek dota ar nosacījumu, ka jūs nemainīsiet informāciju, kas norādīta šajā vietnē, ievērosiet visas autortiesības, preču zīmes vai citus īpašnieka norādījumus; un, ka jūs pieņemat visus noteikumus, nosacījumus un paziņojumus, kas ir saistīti ar šo saturu vai kas citādi ir noteikts šajā vietnē. Neskatoties uz iepriekšminēto, jebkurš saturs, teksts, audio ieraksts, attēli un citi materiāli, kuri ir pieejami lejupielādei vai citai izmantošanai šajā vietnē ar attiecīgiem licences noteikumiem, nosacījumiem un paziņojumiem, tiks pārvaldīti ievērojot šos noteikumus, nosacījumus un paziņojumus.

Skola Darbam un
Fasilitatoru Sertifikăcijas Programma

Ir tikai viena autorizēta Skola Darbam un to pārstāv Bairone Keitija ar Byron Katie International starpniecību. Darbam ir autorizētas sekojošas mājas lapas:

  • thework.com
  • byronkatie.com
  • instituteforthework.com
  • storeforthework.com

Jebkura cita mājas lapa, kas pārstāv Skolu Darbam vai sertifikācijas programmu Darbam ir nelikumīga. Tagad bieži sastopami ir cilvēki, kas internetā reklamē seminārus, kursus vai apmācību Darbam. Lūdzu, neļaujiet sevi apmuļķot, ja iemaldāties kādā neautorizētā sertifikācijas programmā, kas paredzēta Darbam. Fasilitarotiem/treneriem, kuri ir sertificēti un tādejādi autorizēti no Byron Katie International puses viņu mājas lapā vienmēr būs sertificēts Darba fasilitatora logo, kas jums apliecinās to, ka šis piedāvājums ir likumīgs. Jūsu ērtībai un oficiālai pārbaudei, mēs ar lepnumu esam norādījuši šīs mājas lapas un profilus, un to kontaktinformāciju thework.com/facilitators.php.

 

   

Certified Facilitators
Apskatīt visus
sertificētos fasilitatorus visā pasaulē
. >>

-------

“Jaunās tūkstošgades garīgais novators.”
Žurnāls “Time”

-------

“Keitijas mīlestība, spēcīga kā lāzers, izdedzina visus maldus.”
“The Times” (Londona)

-------

“Bairones Keitijas Darbs – tā ir liela svētība mūsu planētai. Ciešanu galvenais cēlonis ir identificēšanās ar mūsu domām, “stāsti”, kas pastāvīgi nodarbina mūsu prātus. Darbs sašķeļ ilūzijas kā ass zobens un ļauj jums pašam apzināt savas iekšējās būtības kodolu. Tas sniedz prieku, mieru un mīlestību – jūsu dabisko stāvokli.”
Ekharts Tolle
grāmatas “Tagadnes spēks” autors

-------

“Bairone Keitija – viena no patiesi dižākajām un iedvesmojošākajām mūsdienu skolotājām. Viņa apbrīnojami palīdzēja man personīgi. Es mīlu šo ārkārtīgi gudro sievieti.”
Dr. Veins V. Daiers,
grāmatas “Iedvesma” autors

-------

Vēstulē no Helsinkiem, Somijā, Dž. V. raksta:

“...divi novatori, sāpju sindroma eksperti no Stenfordas universitātes uzskata, ka Bairones Keitijas pieeja ir labākā kognitīvās terapijas metode. Grāmatas “A Headache in the Pelvis” (“Galvassāpes iegurņa apvidū”) (326.-330. lpp.) piektajā pārstrādātajā izdevumā, kas izdots 2008. gada maijā, psihologs, zinātņu doktors Deivids Vaiss un urologs Rodnijs Andersons, atsaucoties uz Alberta Ellisa racionāli emocionālo terapiju un Ārona Beka kognitīvo terapiju raksta (autoru izcēlumi): “Mūsuprāt, Bairones Keitijas Darbs ir labākā kognitīvās terapijas forma. Viņas metode atbruņo katastrofisko domāšanu ar procesa starpniecību, kuru pacients var izpildīt patstāvīgi. Tieši šo metodi mēs iesakām.” Pēc tam, aprakstot procesu, viņi piebilst: “Mūsu veiktais metodes apraksts ir nepilnīgs, lai to varētu pielietot prasmīgi. Mēs iepazīstinām ar šo metodi ikmēneša sešu dienu klīnikā. Sīkāku informāciju par šo kognitīvās terapijas metodi iespējams iegūt thework.com un Bairones Keitijas grāmatās.”

-------

“Bairones Keitijas mācība un ikdienas dzīve ir vistīrākā gudrība. Viņas Darbs norāda mums ceļu uz dvēseles mieru, virzot mūs turp bezbailīgi, nepiekāpīgi un ar ārkārtīgu dāsnumu. Es reti esmu sastapis kādu – ieskaitot garīdzniekus – kas sevī iemiesotu gudrību tik spēcīgi kā Keitija viņas dedzīgajā jebkura un ikviena dzīves mirkļa pieņemšanā.”
Roši Bernijs Glasmans

-------

“Keitijas Darbs ir apbrīnojama transformējoša prakse ikvienam, kuru interesē garīgā izaugsme.”
Lama Surija Das
grāmatas “Awakening the Buddha Within” (“Iekšējās budas atmošanās”) autors

-------

“Ak Dievs! Kur gadījusies šī Bairone Keitija? Viņas Darbs ir pārsteidzoši efektīvs. Tas ir vienkāršs, ar tiešu pretindes iedarbību pret ciešanām, kuras mēs sev radām paši bez vajadzības. Viņa mūs nelūdz kaut kam ticēt, bet gan piedāvā apbrīnojami efektīvu un vienkāršu veidu, kā izspraukties cauri maldu tīklam, kurā mēs sevi paši ievīstām.”
Deivids Čedviks,
grāmatas “Crooked Cucumber: The Life and Zen Teaching of Shunryu Suzuki” (“Līkais gurķis: Šundrju Sudzuki dzīve un dzen mācība”) autors

-------

“Iedomājieties, ka jūs esat spējis atrast vienkāršu ceļu, lai piepildītu savu dzīvi ar prieku, pārstātu strīdēties ar realitāti un sasniegtu rāmumu haosa vidū. “Mīlēt to, kas ir” jums to sniedz. Tas nav nekas cits kā revolucionārs veids, kā dzīvot savu dzīvi. Jautājums: vai mēs esam pietiekami drosmīgi, lai to pieņemtu?”
Ērika Džonga

grāmatas “Fear of Flying” (“Bailes lidot”) autore

-------

     

thework.com         Juridiskais paziņojums
© 2019 Byron Katie International, Inc. Visas tiesības patur autors.