The WOrk of Byron Katie / Bairones Keitijas Darbs
Kas jūs būtu bez
   sava stāsta?

Darbs
Notikumi
Grāmatas
Skola
Resursi
Fasilitatori
Veikals
Kontakti
Par Keitiju

 

 Loving What Is

Notikumi

5.–14. marts, 2019
Skola Darbam
Ojai, Kalifornija

12.–21. jūlijs, 2019
Skola Darbam
Bad Neuenahr, Vācija

Detalizētākai informācijai skatīt Notikumi.

Lejupielāde


 
DARBS latviski

IEVADS

Bairones Keitijas Darbs (The Work) ir veids, kā identificēt un izzināt domas, kuras ir visu pasaulē esošo ciešanu cēlonis. Tā ir iespēja dzīvot mierā ar sevi un apkārtējo pasauli. Darbs ir pieejams visiem – veciem un jauniem, slimiem un veseliem, izglītotiem un neizglītotiem – visiem brīvi domājošajiem.

Kad Baironei Ketlīnai Rīdai bija nedaudz pāri trīsdesmit, viņa sāka ciest no nopietnas depresijas. Desmit gadu laikā viņas depresija pastiprinājās arvien vairāk, tādēļ Keitija (tā viņu visi dēvē) gandrīz divus gadus pavadīja domās par pašnāvību un reti rada sevī spēku pat piecelties no gultas. Un tad, kādu rītu, no viņas izmisuma dzīlēm atausa atklāsme, kas izmainīja viņas dzīvi.

Keitija redzēja, ka tad, kad viņa tic, ka kaut kam ir jābūt citādi nekā tas ir patiesībā (“Manam vīram mani jāmīl vairāk”, “Maniem bērniem vajadzētu būt pateicīgākiem”), – tas viņai sagādāja ciešanas. Bet, kad viņa neticēja šīm domām – izjuta mieru. Viņa saprata, ka viņas depresiju nav izraisījusi apkārtējā pasaule, bet gan viņas pārliecība par apkārtējo pasauli. Apjausmas brīdī Keitija saprata, ka mūsu laimes meklējumi notiek ačgārni – tā vietā, lai izmisīgi censtos izmainīt pasauli, pakļaujot to mūsu pārliecībai par to, kādai tai “jābūt”, mēs varam izzināt šīs domas un, pieņemot realitāti tādu, kāda tā ir, izjust neizsakāmu brīvību un prieku. Keitija izstrādāja vienkāršu, bet efektīvu izpētes metodi ar nosaukumu Darbs, kas palīdz īstenot šo transformāciju praksē. Rezultātā pie gultas piesaistītā sieviete ar suicīdām nosliecēm uzziedēja mīlestībā pret visu, ko tai sniedz dzīve.

Lasīt vairāk>> Citējumi no ”Mīlēt to, kas ir”

thework.com
byronkatie.com

   

Certified Facilitators
Apskatīt visus
sertificētos fasilitatorus visā pasaulē
. >>

-------

“Jaunās tūkstošgades garīgais novators.”
Žurnāls “Time”

-------

“Keitijas mīlestība, spēcīga kā lāzers, izdedzina visus maldus.”
“The Times” (Londona)

-------

“Bairones Keitijas Darbs – tā ir liela svētība mūsu planētai. Ciešanu galvenais cēlonis ir identificēšanās ar mūsu domām, “stāsti”, kas pastāvīgi nodarbina mūsu prātus. Darbs sašķeļ ilūzijas kā ass zobens un ļauj jums pašam apzināt savas iekšējās būtības kodolu. Tas sniedz prieku, mieru un mīlestību – jūsu dabisko stāvokli.”
Ekharts Tolle
grāmatas “Tagadnes spēks” autors

-------

“Bairone Keitija – viena no patiesi dižākajām un iedvesmojošākajām mūsdienu skolotājām. Viņa apbrīnojami palīdzēja man personīgi. Es mīlu šo ārkārtīgi gudro sievieti.”
Dr. Veins V. Daiers,
grāmatas “Iedvesma” autors

-------

Vēstulē no Helsinkiem, Somijā, Dž. V. raksta:

“...divi novatori, sāpju sindroma eksperti no Stenfordas universitātes uzskata, ka Bairones Keitijas pieeja ir labākā kognitīvās terapijas metode. Grāmatas “A Headache in the Pelvis” (“Galvassāpes iegurņa apvidū”) (326.-330. lpp.) piektajā pārstrādātajā izdevumā, kas izdots 2008. gada maijā, psihologs, zinātņu doktors Deivids Vaiss un urologs Rodnijs Andersons, atsaucoties uz Alberta Ellisa racionāli emocionālo terapiju un Ārona Beka kognitīvo terapiju raksta (autoru izcēlumi): “Mūsuprāt, Bairones Keitijas Darbs ir labākā kognitīvās terapijas forma. Viņas metode atbruņo katastrofisko domāšanu ar procesa starpniecību, kuru pacients var izpildīt patstāvīgi. Tieši šo metodi mēs iesakām.” Pēc tam, aprakstot procesu, viņi piebilst: “Mūsu veiktais metodes apraksts ir nepilnīgs, lai to varētu pielietot prasmīgi. Mēs iepazīstinām ar šo metodi ikmēneša sešu dienu klīnikā. Sīkāku informāciju par šo kognitīvās terapijas metodi iespējams iegūt thework.com un Bairones Keitijas grāmatās.”

-------

“Bairones Keitijas mācība un ikdienas dzīve ir vistīrākā gudrība. Viņas Darbs norāda mums ceļu uz dvēseles mieru, virzot mūs turp bezbailīgi, nepiekāpīgi un ar ārkārtīgu dāsnumu. Es reti esmu sastapis kādu – ieskaitot garīdzniekus – kas sevī iemiesotu gudrību tik spēcīgi kā Keitija viņas dedzīgajā jebkura un ikviena dzīves mirkļa pieņemšanā.”
Roši Bernijs Glasmans

-------

“Keitijas Darbs ir apbrīnojama transformējoša prakse ikvienam, kuru interesē garīgā izaugsme.”
Lama Surija Das
grāmatas “Awakening the Buddha Within” (“Iekšējās budas atmošanās”) autors

-------

“Ak Dievs! Kur gadījusies šī Bairone Keitija? Viņas Darbs ir pārsteidzoši efektīvs. Tas ir vienkāršs, ar tiešu pretindes iedarbību pret ciešanām, kuras mēs sev radām paši bez vajadzības. Viņa mūs nelūdz kaut kam ticēt, bet gan piedāvā apbrīnojami efektīvu un vienkāršu veidu, kā izspraukties cauri maldu tīklam, kurā mēs sevi paši ievīstām.”
Deivids Čedviks,
grāmatas “Crooked Cucumber: The Life and Zen Teaching of Shunryu Suzuki” (“Līkais gurķis: Šundrju Sudzuki dzīve un dzen mācība”) autors

-------

“Iedomājieties, ka jūs esat spējis atrast vienkāršu ceļu, lai piepildītu savu dzīvi ar prieku, pārstātu strīdēties ar realitāti un sasniegtu rāmumu haosa vidū. “Mīlēt to, kas ir” jums to sniedz. Tas nav nekas cits kā revolucionārs veids, kā dzīvot savu dzīvi. Jautājums: vai mēs esam pietiekami drosmīgi, lai to pieņemtu?”
Ērika Džonga

grāmatas “Fear of Flying” (“Bailes lidot”) autore

-------

     
AFRIKAANS
AFRIKAANS  Afrikaans
العربية
العربية  Arabic
ČEŠTINA
ČEŠTINA  Czech
CHICHEWA
CHICHEWA  Chichewa
DANSK
DANSK  Danish
DEUTSCH
DEUTSCH  German
EESTI
EESTI  Estonian
ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΕΛΛΗΝΙΚΑ  Greek
ENGLISH
ENGLISH  English
ESPAÑOL
ESPAÑOL  Spanish
فارسی
فارسی  Farsi
FRANÇAIS
FRANÇAIS  French
한국의
한국의  Korean
HRVATSKI
HRVATSKI  Croatian
ITALIANO
ITALIANO  Italian
עברית
עברית  Hebrew
LIETUVIU
LIETUVIU  Lithuanian
MAGYAR
MAGYAR  Hungarian
македонски
македонски  Macedonian
NEDERLANDS
NEDERLANDS  Dutch
日本語
日本語  Japanese
NORSK
NORSK  Norwegian
PAPIAMENTU
PAPIAMENTU  Papiamentu
POLSKI
POLSKI  Polish
PORTUGUÊS
PORTUGUÊS  Portuguese
ROMÂNĂ
ROMÂNĂ  Romanian
РYCCKИЙ
РYCCKИЙ  Russian
SHQIP
SHQIP  Albanian
SLOVENČINA
SLOVENČINA  Slovak
SLOVENŠČINA
SLOVENŠČINA  Slovenian
SRPSKI
SRPSKI  Serbian
SUOMI
SUOMI  Finnish
SVENSKA
SVENSKA  Swedish
繁體中文
繁體中文  Traditional Chinese
TÜRKÇE
TÜRKÇE  Turkish
ייִדיש
ייִדיש  Yiddish
简体中文
简体中文  Simplified Chinese

thework.com         Juridiskais paziņojums
© 2019 Byron Katie International, Inc. Visas tiesības patur autors.