Kas jūs būtu bez sava stāsta?
IEVADS
Bairones Keitijas Darbs (The Work) ir veids, kā identificēt un izzināt domas, kuras ir visu pasaulē esošo ciešanu cēlonis. Tā ir iespēja dzīvot mierā ar sevi un apkārtējo pasauli. Darbs ir pieejams visiem – veciem un jauniem, slimiem un veseliem, izglītotiem un neizglītotiem – visiem brīvi domājošajiem.
Kad Baironei Ketlīnai Rīdai bija nedaudz pāri trīsdesmit, viņa sāka ciest no nopietnas depresijas. Desmit gadu laikā viņas depresija pastiprinājās arvien vairāk, tādēļ Keitija (tā viņu visi dēvē) gandrīz divus gadus pavadīja domās par pašnāvību un reti rada sevī spēku pat piecelties no gultas. Un tad, kādu rītu, no viņas izmisuma dzīlēm atausa atklāsme, kas izmainīja viņas dzīvi.
Keitija redzēja, ka tad, kad viņa tic, ka kaut kam ir jābūt citādi nekā tas ir patiesībā (“Manam vīram mani jāmīl vairāk”, “Maniem bērniem vajadzētu būt pateicīgākiem”), – tas viņai sagādāja ciešanas. Bet, kad viņa neticēja šīm domām – izjuta mieru. Viņa saprata, ka viņas depresiju nav izraisījusi apkārtējā pasaule, bet gan viņas pārliecība par apkārtējo pasauli. Apjausmas brīdī Keitija saprata, ka mūsu laimes meklējumi notiek ačgārni – tā vietā, lai izmisīgi censtos izmainīt pasauli, pakļaujot to mūsu pārliecībai par to, kādai tai “jābūt”, mēs varam izzināt šīs domas un, pieņemot realitāti tādu, kāda tā ir, izjust neizsakāmu brīvību un prieku. Keitija izstrādāja vienkāršu, bet efektīvu izpētes metodi ar nosaukumu Darbs, kas palīdz īstenot šo transformāciju praksē. Rezultātā pie gultas piesaistītā sieviete ar suicīdām nosliecēm uzziedēja mīlestībā pret visu, ko tai sniedz dzīve.
Lasīt vairāk>> Citējumi no ”Mīlēt to, kas ir”