Kas jūs būtu bez sava stāsta?

Nekad agrāk neesmu juties tik dziļi un pozitīvi aizkustināts. Ne tikai mācību programma, kas bija progresīvākais kurss emocionālajā atklātībā un briedumā, ar kādu es jebkad esmu saskāries, bet arī laika sadalījums, saturs, visu uzdevumu secība bija tik gudri un uzmanīgi izplānota, ka tā patiesi bija apbrīnojami drosmīga pieredze, kurā mācības sniedzās aiz teorētiskā robežām.
– Maikls L.

Esmu apmeklējis daudzus seminārus un retrītus savā dzīves laikā taču uz ko tādu, tik ļoti profesionāli izstrādātu, daudzpusīgu un dziļu kā šis kurss man nekad agrāk nav nācies būt. Tas ir satriecoši un neticami. Rezultātā esmu kļuvis skaidrāks, tīrāks un gudrāks, dzīvojot savu dzīvi. Tas būtu pilnīgi neiespējami justies atkal kā upuris un manas iemaņas Darba (“The Work”) sekmēšanā ir kļuvušas asas kā asmens . Sākotnēji es uzskatīju, ka maksa par šo kursu ir augsta, taču tagad es saprotu, ka tam nav cenas. Šādu mīlestību nevar nopirkt.
– M.O., Losandželosas

Mana pieredze ar Darbu – fenomenāla. Es lasīju grāmatas, izmantoju mājas lapu, palīdzības līniju, samaksāju naudu par četrām sesijām. Neviena terapija, kuru līdz šim esmu pielietojis, nelīdzinās Darbam, kas ļāva man atbrīvoties no sāpēm un atšķetināt no jauna savas traumas. Esmu strādājis par psihoterapeitu 26 gadus. Tad es salūzu un atvadījos no sava biroja 2007. gada septembrī. Pēc tam es uzzināju par Darbu un tas ir izmainījis visu manu dzīvi, un turpina mani dziedēt. Kad atgriezīšos no sevis nozīmētā atvaļinājuma, es vēlos kļūt par sertificētu Darba fasilitatoru.
– K.P., Arizona

Laiks un nauda, kuru bija tam jāziedo, man šķita daudz – tā vietā es varēju doties atvaļinājumā. Bet kaut kas dziļi manī lika man turp doties, un beigu beigās bija gluži vai jāsmejas – tas BIJA atvaļinājums. Tas burtiski ļāva manam prātam doties brīvdienās . Tā vietā, lai es atgrieztos mājās ar suvenīriem un iedegumu, es atgriezos iekšēji vieglāka, ar tādu vieglumu, kas nekur nav izgaisis. Kļūst tikai arvien labāk. Esmu iemācījusies, kā dzīvot laimīgu dzīvi. Apbrīnojami!
– A.B., Kalifornija

Tas, kas mani fascinē visvairāk Skolā ir mana dzīve pēc Skolas. Ar prieku apjaušu, kā mana pastāvīgā nemiera sajūta ir izgaisusi. Es patiešām jūtos labi tāda, kāda esmu es pati. Patiesībā man patīk būt pašai ar sevi. Es nezinu, vai tas ir pateicoties Skolai, ļoti iespējams, ka tā ir tikai sagadīšanās, taču patlaban, tikai sešus mēnešus vēlāk, esmu saderinājusies ar lieliskāko vīrieti, esmu pārcēlusies uz vienreizēji jauku māju skaistā pilsētā un darbā man veicas aizvien labāk.
– S.M., Arizona

Par Skolu Darbam

Tas ir neparasts iekšējs piedzīvojums. Atšķirībā no jebkuras citas skolas pasaulē tās mērķis nav mācīt, bet – atradināt. Jūs deviņas dienas pavadīsiet, tiekot vaļā no stāstiem, kas balstās uz bailēm, kuriem jūs neapzināti bijāt pieķērušies visu savu dzīvi. Šie stāsti asociējas ar apgalvojumiem “Es neesmu pietiekami labs” vai “Man ir nepieciešam partneris”, vai “Es nekad netikšu tam pāri”, vai “Man ir jākontrolē situācija”. Kas jūs būtu bez šiem stāstiem, kas jūs satrauc?

Ričards Lorenss Koens dalījies ar savu pieredzi Skolā “Skola Darbam:Ričarda Lorensa Koena izklāsts.” (PDF faila formātā) (angļu valodā).

Skolā jūs atklāsiet, ka jūsu stāsti attiecas uz ikvienu un citu stāsti – attiecas arī uz jums. Jūs esat aicināti pievienoties līksmai, daudzpusīgai, atbalstošai ģimenei, kurā jūs, iespējams, pirmo reizi mūžā, pilnībā varat būt tāds, kāds jūs esat, nebaidoties no nosodījuma. Jūs veicināsiet savu skolasbiedru Darbu, piedzīvojot to, kā viņi atveras paši sev. Un tad jūs mainīsieties lomām, un viņi darīs to pašu – jums.

Skola Darbam sākas piektdienā plkst. 18:30 (reģistrācija uz vietas no plkst. 15:30 līdz 17:30). Skola beidzas pēdējās dienas plkst. 12:00.

Šī ir iedziļināšanās pieredze – iedziļināšanās brīvībā. Iedomājieties vietu, kurā jūs varat smieties no tādiem sirds dziļumiem, par kuru esamību jūs nekad agrāk nenojautāt, vai raudāt, ļaujot vaļu savām apslāpētajām skumjām, apzinoties, ka jebkurā gadījumā jūs esat pilnībā mīlēts un pieņemts. Iedomājieties, ka blakus sēdošais cilvēks, ar kuru jūs nekad neesat runājis, lūdz jums palīdzību Darba izpildē un pēc piecpadsmit minūtēm jūs esat draugi, kas pilnībā spēj viens otram uzticēties.

Skolas mācību programma ir process, kas ir dzīvs un vienmēr attīstībā. Tas mainās atkarībā no dalībnieku vajadzībām, balstoties uz iepriekšējo studentu pieredzi. Keitija vienlaicīgi ir gan jūsu skolotāja, gan studente, daloties ar jautājumiem un atbildēm ar tādu atklātību, kāda reti sastopama starp tāda līmeņa vadītājiem. Uzdevumi un nodarbības ir izstrādātas tā, lai atspoguļotu tās pārvērtības, kuras Keitija piedzīvojusi pēc savas atmošanās realitātei. Jūs strādāsiet pie tādām tēmām kā cilvēka dzimums, ārējais veidols, atkarība, nauda un attiecības. Un katrā gadījumā jūs secināsiet, ka jūs neesat viens un jums nav no kā baidīties.

Ar katru Skolā pavadīto dienu jūs jutīsieties atbrīvotāks un laimīgāks nekā iepriekšējā dienā. Jūs spēsiet atmest vecos paradumus kā novalkātas drēbes. Jūs sajutīsiet vēlēšanos mosties no rīta, lai nenokavētu ne brīdi šī izaicinājuma, kas izklājas jūsu priekšā. Jūs atskārsiet, ka ir neiespējami neuzsmaidīt apkārtējiem. Rīta pastaiga, tase tējas vai došanās cauri viesnīcas vestibilam jums allaž atgādinās par šeit jauki pavadīto laiku.

Pabeidzot Skolu, ir ļoti liela iespējamība, ka šīs deviņas dienas jūs vērtēsiet kā svarīgākās deviņas dienas jūsu dzīvē. Kad jūs ieradāties pirmajā dienā, jūs nācāt, vilkdams līdzi savu dzīves bagāžu. Kad jūs desmitajā dienā dosieties prom, jūs jutīsiet, ka jūsu bagāža kļuvusi daudz vieglāka. Un vissvarīgākais ir tas, ka jūs zināsiet, kā nepieļaut bagāžas pārpilnību atkal. Jūs apņemsieties ieviest Darbu savā ikdienas rutīnā. Jūs zināsiet, kā veikt Darbu ar partneriem, kā arī pašam patstāvīgi ar sevi. Kad jūs atgriezīsieties savā ierastajā ikdienas dzīvē, Jums būs iespēja uzturēt sakarus ar mūsu plašo vispasaules apvienību. Šī patiesi ir Skola – jums. Tā ir skola, kurai jūs vienmēr būsiet piederīgs.

Pastāv tikai viena autorizēta Skola Darbam un to pārstāv Bairone Keitija ar Byron Katie International starpniecību.

Ziņa no Keitijas “Pirmajā vakarā, ko pavadām Skolā, es mēdzu pajautāt dalībniekiem, – kas ir tas, ar ko viņi vēlas aiziet mājās. Uz to viņi mēdz atbildēt: “Es vēlos mieru prātam” vai “Es vēlos būt brīvs”, vai “Es vēlos būt mīlošāks cilvēks”, vai “Es nevēlos tik ļoti neraizēties par savām problēmām”, vai “Es vēlos nebūt tik egocentrisks”, vai “Es vēlos dzīvot nebaidoties”, vai “Es vēlos justies laimīga, neatkarīgi no tā, vai man ir mīļotais vai nav”. Skolas noslēgumā visi kā viens apgalvo, ka ir atraduši veidu, kā izbeigt savas ciešanas, un, ka viņi ir ieguvuši pat vairāk, nekā sākotnēji bija cerējuši. Atgriezušies cilvēki ir tik ļoti izmainījušies, ka viņu ģimenes locekļi ir bezgala pateicīgi un bieži vien patiesi izbrīnīti. Darbs ir iekšēji atmodinājis ikvienu dalībnieku, kurš šeit ieradies ar atvērtu prātu, un nekas to vairs nespēj aizvērt. Kad šie četri jautājumi jūsos ir dzīvi, jūsu prāts kļūst skaidrs, tādējādi pasaule, kuru projicējat, arī kļūst skaidra. Tas ir daudz radikālāk par to, ko kāds vispār spēja iedomāties.”

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik lielai pieredzei ar Darbu man ir jābūt pirms Skolas uzsākšanas?

Iepriekšēja pieredze ar Darbu nav nepieciešama. Dažiem mūsu dalībniekiem ir vairāku gadu pieredze patstāvīgā Darba izpildē. Savukārt, citi agrāk nekad nav strādājuši ar šiem četriem jautājumiem un apgrieztajām versijām un, iespējams, ir tikai dzirdējuši par Darbu, iepazīstoties ar to šajā mājas lapā vien dažas nedēļas pirms Skolas apmeklējuma. Tikai nedaudzi, gadiem ejot, apmeklē Skolu vairākkārtīgi – katru reizi tas ir jauns students. Skola jūs dziļi iespaidos, neatkarīgo no tā, kur patlaban jūs atrodaties savā iekšējā ceļojumā. Šeit nav nozīmes jūsu pieredzes apjomam. Šī ir jūsu Skola, un tajā nenotiek klasifikācija pa līmeņiem. Šeit esat vienīgi jūs pats un četri jautājumi, kurus jūs risināsiet ar savu skolasbiedru un Keitijas palīdzību

Vai ikviens var iestāties Skolā Darbam?

Jā. Bērniem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, jāapmeklē Skola kopā ar vienu no vecākiem. Neviens nav par jaunu vai par vecu, lai viņu justos sāpinās, apjucis, neapmierināts vai nomākts, un ikviens ir pelnījis zināt to, kā tikt galā ar savām sāpēm. Keitija iesaka visiem tiem, kas vēlas apmeklēt Skolu, iepriekš izlasīt grāmatu “Mīlēt to, kas ir” (“Loving What Is”).

Kas būs mūsu skolotājs vai skolotāji?

Vienā vārdā – Keitija. Viņa būs ar jums kopā visas šīs deviņas dienas, vadīs diskusijas, palīdzēs Darba izpildē, atbildēs uz jūsu jautājumiem, dalīsies ar savām domām, saviem iespaidiem, saviem smiekliem un pateicības asarām. Lai šī Skola pastāvētu, ar Keitiju kopā darbojas pārsteidzoši kompetenti un uzticami kolēģi.

Citiem vārdiem sakot, jūs paši sev būsiet skolotāji, jūs paši sevi spēsiet pacelt tādā sapratnes un prieka līmenī, par ko paši būsiet pārsteigti. Keitija ar saviem kolēģiem ir šeit, lai jūs atbalstītu. Tāpat ikviens klasesbiedrs, ar kuru jūs kopā darbosieties, būs jūsu skolotājs un jūs būsiet skolotājs viņam. Keitija mēdz sacīt: “Es esmu jūsu students.” Un viņa to visā nopietnībā domā.

Kā norisinās ikdiena Skolā?

Diena sākas plkst. 7:00. Grupa tiekas, lai kopā brokastotu un veiktu rīta meditāciju, kam seko iespēja padalīties ar saviem iespaidiem. Pārējais dienas grafiks sadalīts sekojoši: Rīta sesija, Pusdienas, Pēcpusdienas sesija, Vakariņas un Vakara sesija (tiem, kuri vēlas vairāk).

Kādēļ dienas Skolā ir tik garas, no 7:00 līdz 21:00?

Keitijas mācību programma ir ļoti pārpilna un izsmeļoša, un viņa no visas sirds vēlas, lai ikviens saņem to, pēc kā viņš ir nācis: katra paša brīvību. Tādēļ esiet gatavi Skolā pavadīt garas dienas. Visas nodarbības un sesijas ir pēc paša brīvas izvēles – tas tiek atgādināts katru dienu. Ar ļoti retiem izņēmumiem, dalībnieki nespēj beigt jūsmot par šo mācību programmu, pēc dalībnieku domām šī mācību programma ir vienkārši fantastiska. Ilgās stundas ir Keitijas atbilde dalībnieku lūgumiem, tie nekad nav spiesti neko darīt.

Kādēļ Skola ilgst deviņas dienas?

Keitijas pirmās skolas ilga divdesmit astoņas dienas, un cilvēkiem nebija viegli tikt vaļā no saviem darbiem un dzīves pienākumiem uz tik ilgu laika periodu. Vēlāk, pēc daudzu cilvēku lūgumiem, Skolas ilgums tika samazināts līdz četrpadsmit dienām. Taču vēlāk, ņemot vērām, ka tik daudz cilvēku, kuri vēlējās apmeklēt šo Skolu, ziņoja, ka varēja atļauties būt prom no savām ģimenēm tikai vienu nedēļu, Skolas ilgums no četrpadsmit dienām tika samazināts uz deviņām dienām, ieskaitot nedēļas nogali pirms un pēc darba nedēļas, lai tik īsā laikā Keitija spētu cilvēkiem sniegt pēc iespējas vairāk.

Ko ietver Skolas mācību programma?

Pārsvarā jūsu Darbs Skolā būs iedziļināšanās sevī aizvien dziļāk ar četru jautājumu palīdzību. Lielākoties Jums būs jāatbild uz jautājumiem darba lapās “Nosodi savu tuvāko” vai “Katru reizi viena pārliecība”. Darba gaitā jūs iegūsiet vērtīgu pieredzi, veicinot citu cilvēku Darba izpildi. Veicināšana nav psihoterapija, tā ir vienkārši Darba izpilde pāros. Tas var sniegt Jums pārsteidzoši atšķirīgu Darba pieredzi kvalitātes ziņā, kā arī paplašināt jūsu darbabiedru apvienību.

Vēl viena svarīga mācību programmas daļa ietver uzdevumu klāstu, ko daudzu gadu gaitā izstrādājusi Keitija, lai palīdzētu jums veikt Darbu Skolas ietvaros. Vairums šo uzdevumu ir starppersoniski; daļa uzdevumu ir tādi, kuros jums ir jāsaskaras ar sevi pašu. Šie uzdevumi attiecas uz tādām tēmām kā bailes un šausmas, nāve un miršana, fiziskais ķermenis un veselība, sieviete un vīrietis, sekss, aizspriedumi, Dievs, bēdas, attiecības, diēta un atkarības, kādēļ mums neveicas un ko darīt, lai veiktos. Pie uzdevumu kategorijas tiek pieskaitīti arī neregulāri izbraukumi. Tie ir izaicinoši, jautri, droši un bieži ļoti saviļņojoši. Pārsteigumi ir daļa no jūsu piedzīvojuma. Pacietieties un jūs to pieredzēsiet!

Kāda ir Skolas sabiedriskā dzīve?

Jūs dzīvosiet un strādāsiet starp pāris simtiem visapburošāko, atvērtāko, sirsnīgāko cilvēkus, kādus jebkad būsiet saticis. Un viņi visi nopietni attieksies pret sava un jūsu Darba izpildi. Jūsu mijiedarbība būs tik vērtīga, ka daudzi no šiem cilvēkiem paliks jūsu atmiņā uz ilgiem laikiem. Jūs pat savus skolasbiedrus uztversiet kā savu ģimeni. Apskatīt ievērojamākās vietas? Pasēdēt viesnīcas bārā? Pavadīt vakarus pilsētā? Skola par to visu ir daudz vērtīgāka!

No kurienes ierodas studenti?

No visas pasaules. Pēdējā Skolā, kas tika rīkota Losandželosā, ieradās studenti no Kanādas, Meksikas, Argentīnas, Brazīlijas, Vācijas, Nīderlandes, Francijas, Anglijas, Īrijas, Skotijas, Velsas, Šveices, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas, Spānijas, Portugāles, Itālijas, Krievijas, Kazahstānas, Izraēlas, Libānas, Saūda Arābijas, Indijas, Pakistānas, Indonēzijas – nemaz nerunājot par Rietumvirdžīniju, Jutu, Teksasu, Nebrasku, Havajām… Un tā varētu turpināt vēl ilgi.

Kāda Skolā ir ēdināšana?

Lieliska! Jūs izbaudīsiet trīs maltītes dienā lielā ēdnīcas telpā, kur Jums būs pieejama plaša ēdienu izvēle. Lielākā daļa ēdienu ir veģetāri ēdieni, bieži pat vegānu. Ēdiena pagatavošanā, kad vien iespējams, tiek izmantoti dabiski produkti un tiek ņemtas vērā individuālās, ārsta norādītās, diētas. Brokastīs parasti ir olas vai līdzīgi spēcinoši ēdieni, viens vai vairāki siltie graudaugu ēdieni, dažāda veida svaigi un kaltēti augļi un piena produkti, kā arī pienu nesaturoši produkti. Pusdienās un vakariņās tiek pasniegti vismaz divi ēdieni, bagātīgs salātu klāsts, vairākas dārzeņu piedevas, pākšaugi un graudaugi. Mūsu pavāriem patīk radoši izpausties tik jautrā atmosfērā kā pie mums.

Garās stundas, daudzās dienas, izolācija – vai tas nav ar kultu saistīts? Vai Darbs ir kults? 

Nē, ja ar vārdu “kults” jūs saprotat ‘cilvēku grupējumu, kuri tiek ideoloģiski apstrādāti, lai pieņemtu noteiktas pārliecības’. Patiesībā, Darbs ir tieši ar pretēju nozīmi vārdam “kults”, jo Darba mērķis ir iztaujāt pārliecības. Tas dod cilvēkiem iespēju domāt pašiem, atgūt pašiem savu saprātu. Tam nav nekāda sakara ar veco uzskatu aizstāšanu ar jaunajiem vai ar patiesu vai nepatiesi uzskatu iekalšanu. Darbs nozīmē atbildības uzņemšanos par to, ka mēs spējam attīrīt savas smadzenes no negatīvajām domām, kas ir šķērslis labai veselībai, laimei un produktivitātei, kādu mēs katrs esam pelnījuši.

Lūk, ko saka Keitija grāmatas “Mīlēt to, kas ir” sākumā:

Tas, kas man pašai patīk Darbā, ir tas, ka tas ļauj jums pašam sevī iegrimt un atklāt savu laimi, piedzīvot to, kas jūsos jau pastāv – nemainīgi, nesatricināmi, vienmēr klātesošs, vienmēr gaidošs. Skolotājs nav vajadzīgs. Jūs pats sev esat tas skolotājs, kuru jūs esat gaidījis. Jūs esat tas, kurš spēj pārtraukt savas ciešanas.

Es bieži mēdzu sacīt: “Neticiet nekam no manis teiktā.” Es vēlos, lai jūs pats atklātu to, kas ir patiesība jums, nevis patiesība man.

Kādēļ dalībniekiem neiesaka izmantot e-pastu, atrodoties Skolā?

Šis ir veids, kā Keitija atbalsta dalībniekus, lai tie deviņas dienas veltītu visu savu uzmanību mērķim– viņu pašu brīvībai – kura dēļ viņi ir šeit nevis e-pastu sarakstei. Tā nav prasība – tas ir ieteikums. Keitijai ir svarīgi tas, lai dalībniekiem ir iespēja visu šo deviņu dienu laikā koncentrēties uz savu izpētes procesu, lai tie netiktu traucēti ar jebkādām biznesa vai ģimenes lietām, kas nav steidzamas. (Ja ir kādi steidzami ziņojumi biznesa sakarā vai neatliekamas ģimenes lietas, dalībnieks saņem šīs ziņas nekavējoties. Visas pārējās ziņas tiek pārsūtītas uz viesnīcas centrāli, no kurienes ziņas tiek pārsūtītas uz dalībnieku telefona aparātiem viņu pašu istabiņās.)

Vai Skolas dalībniekiem jādzīvo kopīgos numuros?

Nē. Daži cilvēki izvēlas atsevišķus numurus. Tomēr mēs iesakām dzīvot ar istabas biedriem, – vēlams ar nepazīstamiem, jo esam atklājuši, ka nepazīstami istabas biedri bieži izraisa satraukuma pilnas domas un tas dod cilvēkiem iespēju veikt Darbu ar domām, no kurām viņi ir cietuši visu savu dzīvi. Pateicoties istabas biedru vingrinājumiem, cilvēki ir spējušu mainīt attiecības ar vīru/sievu, vecākiem, bērniem, biznesa partneriem un draugiem. Mūsu pieredze rāda, ka pēc Skolā pavadītās devītās dienas ikviens, kuram ir bijis istabas biedrs, par to ir ļoti priecīgs. Un bieži vien tie, kuri izvēlējās atrasties numuriņā vieni, apzinās, ka, ja vien būtu vēlreiz šāda iespēja izvēlēties, viņu atbilde būt – jā.

Vai dalībnieki netiek izolēti no sabiedrības tāpat kā tas pieņemts kulta organizācijās?

Nē. Mēs neesam kulta organizācija un mūsu Skolas apmeklētāji nav nekas vairāk kā dalībnieki deviņu dienu ilgā piedzīvojumā, ko izstrādājusi Keitija, lai radītu labestīgākas dzīves. Kultu organizācijās tiek ievērota pilnīga, ilgstoša un pastāvīga izolācija. Skolas dalībnieki netiek izolēti. Viņi vienkārši tiek aicināti izmantot šīs deviņas vērtīgās dienas kopā ar Keitiju un viņas komandu, koncentrējoties uz Skolas mācību programmu visu šo deviņu dienu garumā. Pēc šīs deviņu dienu pieredzes, viņi atgriežas savā ikdienas dzīvē ar spēju tikt galā ar jebkuru problēmu. Lielākā daļa no viņiem – kā viņi paši apgalvo – atgriežas savā dzīvē daudz laimīgāki, laipnāki un brīvāki cilvēki. Mājās viņiem ir brīva izvēle – veikt Darbu, vai nē. Mēs paši nesazināmies ar dalībniekiem, izņemot gadījumus, kad tie vēlas saņemt mūsu bezmaksas jaunumus. Mēs piedāvājam lielisku bezmaksas pēcaprūpes programmu. Tā ir pieejama katram dalībniekam, kurš tai pats ir pieteicies. Skola nozīmē uzņemties pilnīgu atbildību par sevi, un Keitija to atbalsta visu deviņu dienu garumā, kā arī visu jūsu atlikušo dzīvi.

Kas notiek, kad esmu pabeidzis Skolu?

Mēs esam izstrādājuši Skolas beidzējiem aktivitāšu komplektu, kas atrodas pastāvīgā attīstībā, lai palīdzētu jums padarīt Darbu par pastāvīgu jūsu dzīves sastāvdaļu. Jums būs iespēja uzturēt kontaktus ar saviem skolasbiedriem un iedziļināties vairāk Darbā ar īpašu Darba interesentu apvienību Skolas beidzējiem. Jums būs iespēja piedalīties telefona konferenču zvanos, kopējās sarakstes sesijās un aptaujās. Liela daļa Skolas beidzēju veido neatkarīgas grupas, lai veiktu Darbu savās aprindās vai ar telefona starpniecību. Čata grupas beidzēju starpā ir ieguvušas lielu popularitāti. Jūs esat allaž laipni lūgti Skolā.

Kā Skolas apmeklēšana palīdzēs man darbā?

Cilvēki, strādājoši profesijās, kas saistītas ar palīdzības sniegšanu, ir dziļi pārsteigti par to, cik īsā laikā un cik iedarbīgi Darbs spēj palīdzēt klientam atšķetināt problēmu, kurai gadiem ilgi nelīdzēja nekāda terapija. Kara veterāni ar pēckara traumām un dzīvi palikušie vardarbības upuri ir pierādījuši, ka ar Darba palīdzību viņi spēj atbrīvot sevi no ciešanām, kas ilgušas gadiem, pat gadu desmitiem. Kad jūs, kā profesionālis, palīdzat klientam piedzīvot šādu milzīgu sasniegumu, jūs iepazīsiet vienu no dziļākajiem gandarījumiem, kādu vispār var piedzīvot – prieku pavadīt otru cilvēku ceļā uz brīvību.

Bet ja jūs nestrādājat ar palīdzības sniegšanu saistītā profesijā? Ja jūs esat uzņēmējs, pedagogs, mākslinieks, mājsaimnieks, students? Darbs spēj jums palīdzēt tikt galā ar stresu, kas ir neizbēgams jebkurā profesijā – saskarsme darbā, ar amatu saistītas neskaidrības, vilcināšanās, uzbudinājums piedzīvojot veiksmes un neveiksmes. Darbs ir ārkārtīgi nozīmīga izglītība, un Jūsu Skola atrodas ikvienā dzīves sfērā.

Kā Skola izmainīs manu dzīvi?

Tas ir atkarīgs no – jums. Viena lieta, ko var pilnīgi noteikti apgalvot – tā katrā ziņā izmainīs jūsu dzīvi pozitīvā virzienā. Lielākā daļa mūsu Skolas beidzēju atzīst, ka ir uzlabojusies viņu garīgā un pat fiziskā labklājība. Viņi daudz labāk spēj tikt galā stresa situācijās. Viņi kļuvuši vērīgāki klausītāji, labāki oratori, draugi, ģimenes locekļi. Viņi kļuvuši daudz radošāki dzīves pārmaiņu ietekmē. Interesanti, ka šīs pēkšņās pārmaiņas jūs tiešām var pārsteigt negaidīti. Jūs pēkšņi aptverat, ka spējat mierīgi reaģēt tādā situācijā, kas agrāk jūs satracināja, un jūs nodomājat: “Agrāk gan es būtu uzsprādzis. Skat, cik labi es ar to tagad tieku galā.” Jūsu tuvinieki, iespējams saka: “Oho, tu gan esi izmainījies!” Un jo ilgāk jūs turpināt veikt Darbu, jo vairāk šādas atklāsmes jums kļūs ierastas.

Newsletter Sign-Up
  • Please enter the code.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.