מי תהיו ללא הסיפור שלכם ?

העבודה בעברית

מבוא

‎העבודה (“‪The Work‬”) של ביירון קייטי היא דרך לזהות ולחקור את המחשבות שגורמות לכל הסבל בעולם. זו דרך למצוא שלום עם עצמך ועם העולם. כל אחד עם ראש פתוח יכול לעשות את “העבודה” הזאת.

ביירון קאת’לין ריד שקעה בדיכאון עמוק בשנות השלושים לחייה. במהלך עשר שנים, הדיכאון שלה העמיק ובמשך השנתיים האחרונות קייטי (כפי שכולם קוראים לה) יצאה מחדר השינה שלה לעיתים רחוקות בלבד. ואז, בוקר אחד, ממעמקי הייאוש, היא חוותה הארה ששינתה את חייה.

קייטי ראתה שכאשר האמינה במחשבות שלה היא סבלה וכשלא האמינה במחשבות שלה לא סבלה. מה שגרם לדיכאון שלה לא היה העולם שמסביבה אלא מה שהיא האמינה אודות העולם שמסביבה. בהבזק של תובנה, היא ראתה שניסיונותינו למצוא אושר נעשים במהופך– במקום לנסות, לשווא, לשנות את העולם כדי שיתאים למחשבות שלנו אודות איך הוא “אמור” להיות, אנחנו יכולים לחקור את המחשבות ועל ידי מפגש עם המציאות, כמו שהיא, לחוות חופש ואושר מעבר לכל דמיון. היא פיתחה שיטת חקירה פשוטה ועם זאת רבת עוצמה שנקראת “העבודה”, שהפכה את השינוי הזה למעשי. כתוצאה מכך, אישה אובדנית ומרותקת למיטתה נהיתה מלאת אהבה לכל מה שהחיים מביאים עימם.

העבודה של ביירון קייטי: מבוא

thework.com
byronkatie.com

לאהוב את מה שיש
אהבתך נחוצה לי -- האם זו האמת?
אלף שמות לאושר
טיגר -טיגר, האם זו האמת?

קו הסיוע  עשה את העבודה

התקשר ועשה את העבודה עם המאפשרים המנוסים שלנו

הורדות


Newsletter Sign-Up
  • Please enter the code.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.